Michał Szpak z premierą płyty na winylu i trasa koncertowa

Od piątku 30 listopada album „Dreamer” dostępny jest na czarnym krążku. To pierwszy album Michała Szpaka, który ukazał się w wersji winylowej.

 „Dreamer” to drugi album Michała Szpaka a zarazem pierwszy, który ukazuje się na czarnym krążku! Fani znajdą na nim wszystkie utwory, które znalazły się na CD w tym m.in. single „Don’t Poison Your Heart”, „King Of The Season”, „Rainbow” i tytułowy „Dreamer (Thanks To You My Friends)”.  Wersja na CD ukazała się 7 września i od razu zadebiutowała na 1. miejscu listy najchętniej kupowanych płyt w Polsce. Album spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem nie tylko wśród niezawodnych fanów Michała, ale również wśród dziennikarzy, którzy w recenzjach nie szczędzili pozytywnych słów.

 

Michał Szpak wykonuje całą płytę na żywo w ramach trasy koncertowej „Dreamer Tour”, która już na samym początku „zaliczyła” cztery soldouty z rzędu –  Bydgoszcz, Toruń, Szczecin oraz Wrocław zostały wyprzedane! Uczestnicy koncertów zwracają uwagę na znakomite nowe utwory z płyty, wykonywane przez artystę w sposób wzbudzający silne emocje wśród publiczności oraz niezwykłą oprawę wizualną koncertów.

Równolegle z sukcesami nowej płyty Michała, jego poprzedni album „Byle Być Sobą” również zanotował wielki sukces – właśnie pokrył się Podwójną Platyną.

Ruszyła sprzedaż na drugi koncert w Szczecinie. Odbędzie się on w Filharmonii w Szczecinie, 01.04.2019.

Czy cała trasa okaże się jednym, wielkim SOLD OUT’EM? Zobaczymy już wkrótce.

 

Prosimy, wesprzyj nasz portal. Szczegóły pod linkiem:

https://polakpotrafi.pl/projekt/polska-plyta-polska-muzyka

 

3 odpowiedzi na “Michał Szpak z premierą płyty na winylu i trasa koncertowa”

  1. Fani bardzo czekali na płytę Michała w wersji winylowej. Dla mnie osobiście, to winylowy wspomnień czar. Fajnie, że wracają do łask. A płytę Michała warto kupić. Niezapomniane emocje przy jej słuchaniu, gwarantowane.

Leave a Reply