Spektakularna trasa koncertowa zespołu Bajm

Wielka trasa koncertowa zespołu Bajm jest podsumowaniem 40 lat obecności grupy na polskim rynku muzycznym. Sprawdźcie, gdzie jeszcze możecie usłyszeć zespół na żywo podczas wyjątkowego show.

Cztery dekady działalności, setki koncertów i mnóstwo ponadczasowych hitów, wśród których trudno wskazać te najważniejsze, ponieważ każdy z nich na stałe zapisał się w historii polskiej muzyki.

fot. Bartosz Kuśmierski/BAJM

Grupa Bajm obchodzi w tym roku 40. rocznicę działalności i te wyjątkowe urodziny świętuje wraz z fanami podczas jubileuszowej trasy koncertowej występując aż w 9 polskich miastach.

40. rocznica zobowiązuje i wymaga odpowiedniego świętowania, dlatego Bajm wyruszył w specjalną, jubileuszową trasę koncertową odwiedzając Trójmiasto, Wrocław, Kraków, Katowice, Toruń, Szczecin, Poznań, Łódź oraz Warszawę. Spektakularne multimedialne show przenosi widzów w czasie do każdej z czterech dekad twórczości zespołu. Wysłuchamy nie tylko największe hity, ale zobaczymy również archiwalne zdjęcia, filmy i wspomnienia sprzed lat. Ponadto, zespołowi na scenie towarzyszy orkiestra. Każdy z koncertów jest zatem wyjątkowym emocjonalnym doświadczeniem, którego żaden z fanów zespołu nie może przegapić.

Bajm wystąpi:

28.11.2018 (środa) – Szczecin, Netto Arena

30.11.2018 (piątek) – Łódź, Atlas Arena

2.12.2018 (niedziela) – Toruń, Arena Toruń

15.12.2018 (sobota) – Gdańsk, Ergo Arena

Cóż to były za emocje! Warszawa i Katowice już na początku listopada otworzyły wielką, wyjątkową trasę koncertową Bajmu. Kilka tysięcy osób – zarówno młodego, jak i starszego pokolenia – wyśpiewało wszystkie utwory razem z Beatą Kozidrak oraz jej zespołem podczas 2,5-godzinnych, multimedialnych show.

Cztery dekady działalności, setki koncertów i mnóstwo ponadczasowych hitów, wśród których ciężko wskazać te najważniejsze, ponieważ każdy z nich na stałe zapisał się w historii polskiej muzyki.

fot. Bartosz Kuśmierski/BAJM

Na pierwszy ogień poszedł warszawski Torwar oraz katowicki Spodek. Beata Kozidrak wraz z zespołem, chórkiem, wielką orkiestrą oraz tancerzami rozpoczęła świętowanie z muzyką Bajmu, dzieląc swoje show na 4 akty, czyli 4 dekady. Pierwszym utworem, jaki wybrzmiał ze sceny było „Piechotą Do Lata”, czyli debiut Bajmu z 1978 roku. Później usłyszeć mogliśmy m.in. „Nie Ma Wody Na Pustyni” czy „Dwa Serca, Dwa Smutki”. Druga dekada to oczywiście „Biała Armia”, ale także „Nagie Skały” i „Kraina Miłości”. Trzecia dekada rozpoczęła się znanym każdemu utworem „Szklanka Wody”, zaś zakończyła hitami
„Myśli I Słowa” oraz „Krótka Historia”. Czwarta, a zarazem ostatnia dekada to głównie twórczość solowa Beaty, czyli „Bingo”, „Upiłam Się Tobą” czy „Ruchome Wydmy”. Kiedy każdy myślał, że koncert już się skończył… Beata Kozidrak wraz z zespołem Bajm powróciła na scenę, aby wykonać 4 piosenki, które stanowią zwieńczenie tych 40 pięknych lat na scenie.

Największe hity z 40 ostatnich lat zamknięte w 2,5-godzinnym, multimedialnym show, robiące ogromne wrażenie wizualizacje opowiadające historię Bajmu, 24 osoby na scenie jednocześnie czy ponad 20 kreacji Beaty Kozidrak. Tego nie można przegapić!

 

Nasza recenzja płyty “Best of 1978-2018”:

Bajm – “Best of 1978-2018”

Leave a Reply