Smolasty z klipem do “Antidotum”

Smolasty nie zwalnia tempa i w przerwach między kolejnymi koncertami, przygotował dla fanów niespodziankę w postaci nowego teledysku. Tym razem video powstało do jednego z najpopularniejszych utworów z debiutanckiego albumu ‘Fake Love’, czyli “Antidotum”.

fot. materiały promocyjne

W teledysku, zrealizowanym przez H D S C V M, zobaczyć można Smolastego… tańczącego i w towarzystwie znanej z Top Model Żakliny Ta Dinh.

Debiutancki album Smolastego “Fake Love” ujrzał światło dzienne 7 września 2018 roku i dotarł do siódmego miejsca wśród najlepiej sprzedających się płyt w Polsce.

Na dopieszczonym pod każdym względem materiale usłyszeć można znane z ogólnopolskich stacji radiowych single “Uzależniony” (z gościnnym udziałem Otsochodzi) czy tytułowe “Fake Love”, w którym Smolasty wspierany jest przez Białasa, oba te single uzyskały statusy platynowych.
  
Album to zapis przygód młodego faceta będącego na fali wnoszącej oraz opowieść o ciemniejszych stronach jego życia. W tekstach przewijają się obserwacje i rozterki z jakimi musi się zmagać na co dzień, a wszystko to podane poprzez muzykę na światowym poziomie.

Nasza recenzja płyty Smolastego:

Smolasty – “Fake Love”

Leave a Reply