“Dreamer” Michała Szpaka na czarnym krążku

“Dreamer” – drugi album Michała Szpaka ukazał się 7 września i od razu zadebiutował na 1. miejscu listy najchętniej kupowanych płyt w Polsce.  Już 30 listopada ta płyta ukaże się na winylu. Będzie to pierwszy album Michała Szpaka, który zostanie wydany na czarnym krążku.

Album spotkał się z rewelacyjnym przyjęciem nie tylko wśród fanów Michała, ale również wśród dziennikarzy, którzy w recenzjach nie szczędzili pozytywnych słów.

Polska publiczność pokochała nowy album Michała Szpaka „Dreamer”, który już tuż po premierze znalazł się na pierwszym miejscu listy OLIS i nadal niezmiennie jest jednym z najlepiej sprzedających się krążków. Trasa koncertowa „Dreamer Tour” na samym początku „zaliczyła” trzy soldouty z rzędu –  Bydgoszcz, Toruń oraz Wrocław zostały wyprzedane! . 

Michał Szpak zaprezentował się również w bardziej kameralnych warunkach, co zobaczyć można w dwóch zupełnie nowych video ze specjalnej akustycznej sesji przygotowanej we współpracy z Vevo, gdzie Michał w towarzystwie klawiszowca i gitarzysty wykonał utwory „Rainbow oraz „Sweet Cheery.

Oba te utwory w wersji studyjnej znajdują się na płycie winylowej.

Równolegle z sukcesami nowej płyty Michała, jego poprzedni album „Byle Być Sobą” również zanotował wielki sukces – właśnie pokrył się Podwójną Platyną!

Tracklista vinyla „Dreamer”:

A
Dreamer (Thanks To You My Friends)
King Of The Season
Blue Moon
Don’t Poison Your Heart
Rainbow
Sweet Cherry

B
Let Me Dream
Stronger
Way To The Stars
Dreamer (Thanks To You My Friends) (Special Version)
Blue Moon (House Version)
Together (Instrumental Version)

 

 

Najbliższe koncerty trasy DREAMER TOUR:

18.12 Wrocław (koncert dodatkowy)

14.01 Łódź

15.01 Lublin

16.01 Szczecin

21.01 Warszawa

10.02 Gdańsk

11.02 Poznań

15.02 Chicago

17.02 New York

10.03 Częstochowa

31.03 Kraków

27.04 Wiedeń

Leave a Reply