Basia na trzech koncertach w Polsce i premiera singla “Bubble”

Basia Trzetrzelewska zagra dla Was na trzech koncertach w Polsce – w Warszawie, Wrocławiu i Szczecinie! W maju tego roku ukazała się nowa płyta wokalistki pt. “Butterflies”, nad którą objęliśmy patronat medialny.

Basia, czyli nietuzinkowy głos, wysmakowane brzmienia jazzu i popu oraz wielka ekspresja. Ta mieszanka pozwoliła odnieść jej światowy sukces.

fot. materiały promocyjne

 

Na koncertach usłyszymy nie tylko utwory z jej nowej, jeszcze świeżej płyty „Butterflies”, którą zachwyciła krytyków – prestiżowy serwis allmusic.com przyznał jej 4 z 5 możliwych gwiazdek. Sama Basia mówi, że jest to najbardziej jazzowa płyta w jej dorobku, a zawarte na niej piosenki opowiadają o miłości „do życia, do muzyki i do ludzi”.

Koncerty w Polsce będą częścią światowego tournee, obejmującego również Stany Zjednoczone, Japonię i Chiny.

Jednocześnie dostajemy drugi singiel pt. “Bubble” promujący nową płytę.

“Wszystko zależy od nastroju. Czasem czuję się tak świetnie, że wystarczy trochę słońca i nic nie jest w stanie mnie dotknąć. Wtedy powstają takie utwory jak „Bubble”. Nie udaję w niej i nie kłamię – słońce dodaje mi bardzo dużo energii i cierpię, kiedy go nie ma. Nie musi być ciepło, chodzi o światło.” – mówi Basia.

14 listopada 2018 r. GDZIE: Klub Stodoła, Warszawa
START: godz. 20.00 DRZWI: 19.00

15 listopada 2018 r. GDZIE: Sala Audytoryjna Wrocławskiego Centrum Kongresowego
START: 19.00 DRZWI: 18.00

17 listopada 2018 r. GDZIE: Filharmonia, Szczecin

Nasza recenzja płyty “Butterflies”:

Basia – “Butterflies”

Leave a Reply