Nowy singiel Adi Nowaka i tracklista płyty “Kosh”

Premiera nowej płyty Adiego Nowaka już 28 września. Właśnie pojawił się jeszcze jeden singiel zapowiadający “Kosh”. Tym razem jest to utwór “Luka” wyprodukowany przez barvinsky’ego, który współpracował z Adim m.in. na płycie “Ćvir”. Poniżej ujawniamy też tracklistę albumu.

 

fot. materiały promocyjne (Filip Karpiński)

 

 

O płycie “KOSH”.

Po świetnym przyjęciu koncepcyjnego “Ćvira”, stworzonego na spółę z barvinskym, Adi na dobre zadomowił się na scenie, potwierdzając nieprzypadkowość jego poprzednich, wydawałoby się, nieco chaotycznych wybryków.

Charyzma, bezpruderyjność w wyrażaniu swoich myśli, artystyczna nieprzewidywalność, na której poznać się mogli obecni na jego koncertach, perspektywa uczestnika życia – zawadiackiego młodzieniaszka płynnie wchodzącego w dorosłość i jego obserwacje, ubrane w gry słowne, do których nas przyzwyczaił – zostają wyrzucone do KOSHA.

KOSH to LP składające się z 12 premierowych utworów. Jest głębokim oddechem po poprzednim albumie, miejscem dla muzycznej i lirycznej zabawy, jednocześnie zabiegiem badającym grunt i reakcje słuchaczy na schizofreniczną postawę artysty – balansującą między niskowibracyjnie myślącym i postępującym hedonistą a dojrzałym – trzeźwo, ambitnie i skutecznie myślącym nauczycielem życia dla ogłupianych mas w dobie Internetu oraz dostępu do wszelkich dóbr i zeł.

Wzbogacona o dwa premierowe numery wersja limitowana płyty została już wyprzedana.

Tracklista:

1. Kosh – prod. barvinsky, Up & Down
2. Songi i fotki – prod. Up & Down
3. Tańczyć czy patrzeć? – prod. barvinsky, Up & Down
4. PROmises – prod. barvinsky
5. Placebo feat. Dziarma – prod. barvinsky, Up & Down
6. Żółty czepek – prod. barvinsky, Up & Down
7. Luka – prod. barvinsky
8. Muah – prod. barvinsky, Up & Down
9. Dzieci we mgle – prod. barvinsky
10. C.H.W.A.Ł.A. – prod. barvinsky, Up & Down
11. Ultrafiolet feat. barvinsky
12. Buzzer beater – prod. barvinsky

Leave a Reply