Hello My Sunshine prezentuje “Ja mam to szczęście” i zapowiada album

“Ja mam to szczęście” zespołu Hello My Sunshine zapowiada ich debiutancki album, który ukaże się jesienią tego roku. Ich płyta pt. “Wolno nam żyć wolno” to efekt współpracy z producentem muzycznym Marcinem Borsem.

Piosenka prezentuje się niezwykle energetycznie i przebojowo. Łączy w sobie alternatywny sznyt oraz nieposkromioną witalność po prostu dobrej kompozycji.

 

fot. materiały promocyjne (Facebook zespołu)

 

Maciek i Bogna w czerwcu 2014 r. porzucili swoje dotychczasowe etatowe zajęcia i wyjechali na półwysep helski. Taka odskocznia miała dać im czas, aby przemyśleć dalsze plany na życie. W tym wysuniętym najdalej na północ zakątku Polski nadarzyła się okazja żeby wspólnie pomuzykować.

Po dwóch miesiącach nie było już wyjścia: musieli założyć zespół.

Nazwali się Hello My Sunshine, na cześć gospodarza u którego zamieszkiwali – prawdziwego Kaszuba, wielbiciela muzyki, aparycją zaskakująco przypominającego Johna Lennona – Mirka, który każdego dnia, po porannym piwku z kuzynem witał ich słowami “Hello my sunshine!”, co wprawiało duet w znakomity humor.

Po powrocie zaprosili do współpracy kilku swoich przyjaciół – Żenię Betlińskiego, Filipa Laszuka i Szymona Paduszyńskiego.

Koncertowali po całej Polsce, aż w końcu nadszedł czas nagrać piosenki i wydać debiutancki album. Dzięki pomocy fanów zebrali odpowiednie fundusze na akcji crowdfundingowej zorganizowanej na portalu polakpotrafi.pl.

Do współpracy nad albumem zaprosili znanego i cenionego producenta muzycznego Marcina Borsa. Na płycie pojawili się również goście: Adam Sypuła (wokal) a także Michał Bąk (saksofon) z zespołu Happysad. Pomoc w warstwie lirycznej zaoferowali Jacek ”Budyń” Szymkiewicz oraz Katarzyna Jurewicz.

 

Dodaj komentarz