Premierowy koncert Doroty Osińskiej już 22 sierpnia w Warszawie

Zapraszamy na koncert Doroty Osińskiej, który odbędzie się 22 sierpnia w Parku Rydza- Śmigłego w Warszawie podczas ArtPark 2018.

Dorota Osińska zakończyła prace nad swoim czwartym albumem. Płyta ukaże się 14 września br. nakładem Wytwórni Muzycznej MTJ.  Wydawnictwo zapowiadają single – “Jasna ciemna” i “Nić”.

Na pewno jest to płyta inna niż poprzednie – więcej w niej melodyjnego pop-rocka, zróżnicowane utwory doskonale skomponowane i zaaranżowane przez Pawła Steczka w pełni ukazują możliwości i wrażliwość wokalistki, za które pokochali ją słuchacze.

Dorota Osińska, która jest finalistką II edycji The Voice of Poland, a jej interpretacja “Calling You” przekroczyła już 12 milionów wyświetleń w internecie, tak mówi o albumie:

fot. materiały promocyjne

“Ta płyta jest bardzo, bardzo moja. Całe życie mówiłam, że nie napiszę nigdy żadnego tekstu, ale tak to jest, że koło czterdziestki czasami kobiety zaczynają robić rzeczy, co do których się zarzekały, że nigdy ich nie zrobią i to jest ten moment w moim życiu”. 

Po raz pierwszy cały materiał z nowego albumu usłyszmy na koncercie, który obędzie się 22 sierpnia w Parku Rydza-Śmigłego w Warszawie podczas ArtPark 2018. Przedpremierowo podczas wydarzenia będzie można nabyć nowy album wokalistki.

Dorota Osińska – koncert promujący nową płytę
Termin: środa, 22 sierpnia 2018, godzina 19:00
Miejsce: Park Rydza-Śmigłego w Warszawie,  ArtPark 2018
Wstęp wolny

 

 

 

Leave a Reply