BOWNIK powraca z premierowym materiałem

W piątek miała premierę nowa EP-ka Bownika pt.: “Radykalna korekta”. Premierowy materiał ukazał się jednak tylko w serwisach streamingowych.


Michał Bownik w jednym z utworów śpiewa/rapuje „w moich słowach radykalna korekta” i niech ten cytat będzie zachętą do wysłuchania tego materiału. Na żywo z „Radykalną korektą”  BOWNIKA będzie można zmierzyć się już 22 sierpnia w warszawskich Hockach Klockach. Zapraszamy na ten premierowy koncert!

fot. materiały promocyjne

BOWNIK “Radykalna korekta”:
1. „Cicho – Ciepło – Jasno”
2. „Lasy Niespokojne”
3. „Rzucam Zaklęcia”
4. „Sport”
5. „Moja Walka”

EP-ka “Radykalna korekta” wyłącznie w serwisach cyfrowych: Kayax.lnk.to/RadykalnaKorekta

Zespół BOWNIK to trzech warszawskich muzyków, Michał Bownik, Adam Półtorak i Andrzej Siwoń. Reprezentują szeroko pojętą scenę alternatywną. Jednak trudno precyzyjnie określić ich gatunkową przynależność, gdyż przez cały okres swojego istnienia śmiało eksperymentują, ślizgając się po gatunkach, stylach i formach.

Jesienią 2016 roku wydali swój ciepło przyjęty debiutancki album “Bownik”, a na początku 2018 roku kolejny album “Delfina”, tym razem w całości w języku polskim. Zespół nie próżnuje i kilka miesięcy później zaskakuje fanów EP-ką “Radykalna korekta”.

Dodaj komentarz