“Zatracam się” w wykonaniu Kasi Moś i Kuby Badacha z orkiestrą

Utwór “Zatracam się” Kasi Moś pochodzi z albumu “Inspination”. Wokalistka wykonała go wraz z Kubą Badachem i orkiestrą AUKSO w Katowicach.

“Zatracam się” to jedna z najbardziej emocjonalnych propozycji wokalistki. W nowym wykonaniu i i przejmującym wokalem Kuby Badacha zyskała dodatkowej głębi.

Z naszej recenzji płyty “Inspination”:

“Podążanie Kasi muzyczną drogą jest konsekwentne i nie pozwala wtłoczyć się w przewidywalność piosenki popowej. Owszem to co zaprezentowała na tym krążku nie ucieka od popularnych nagrań, ale nie jest to na tyle oczywiste, by móc znudzić się tymi piosenkami po kilku przesłuchaniach.

To co rzuca cień przyzwoitości na “Inspination” to świetna realizacja tego albumu. Ciężko jest stworzyć na płaszczyźnie soulu i R’N’B w Polsce czegoś bez kompleksów, gdzie nie przewinie się nuta wstydliwego kopiowania utartych wzorców.

Tutaj udało się przekazać coś namacalnie dobrego, nieirytującego przyziemnością i powielaniem. Piosenki nie są natarczywe, a głos w ich elektronicznych smaczkach, na tle rozciągniętych melodii brzmi imponująco. Bo trzeba przyznać, że Kasia posiada silny i niezwykle charyzmatyczny wokal.”

Leave a Reply