Olga Polikowska debiutuje piosenką “Ulatuje”

Olga Polikowska debiutuje na polskiej scenie electro popu, ale ze światem artystycznym związana jest od najmłodszych lat. Właśnie ukazał się jej pierwszy singiel pt. “Ulatuje”, który promuje jej debiutancką EPkę.

“Były skrzypce, balet, aktorstwo, a nawet romanistyka, aż w końcu zakorzeniłam się w muzyce. I to jest to miejsce! “Ulatuje” zapowiada moją pierwszą EPkę, która ukaże się nakładem Fonobo Label” – mówi Olga Polikowska.

“Ulatuje” to nowoczesna elektronika, przyjemnie unoszące się bity z wyraźnymi wpływami lat 80-tych połączone subtelnym i zmysłowym wokalem Olgi Polikowskiej. Debiutancki singiel powstał przy współpracy z producentem Łukaszem Maronem (Natalia Moskal, Flemings) oraz perkusistą Patrykiem Walczakiem (Kuba Płucisz, Natalia Moskal, Slim Motion).

Muzycznie namieszał w nim także Szatt – producent, jeden z członków zespołu Kroki, który odpowiada za miks utworu.

Kawałek prezentuje się bardzo świeżo, odznaczając się niewymuszoną lekkością. Porywa głębokimi basami, przestronnymi pogłosami i elektronicznym brzmieniem charakterystycznym dla electro popu i nowej fali.

Utwór promuje teledysk, który został wyreżyserowany przez Przemysława Mielniczuka i Tymona Tykwińskiego (autorzy klipów m.in. Natalia Sikora, Fisz Emade). W klipie obok wokalistki wystąpili tancerze Anita Sawicka i Adam Beta.

Leave a Reply