Bitamina prezentuje kolejny teledysk promujący płytę “Kawalerka”

Zespół Bitamina prezentuje kolejny singiel z płyty “Kawalerka”. Został nim utwór pt. “Znajoma nieznajoma”, do którego powstał teledysk.

fot. materiały promocyjne

W rolach głównych w klipie wystąpili: Anatol Modzelewski oraz Malwina Krupa.

“Teledysk do piosenki Znajoma Nieznajoma to pełna niezwykłej subtelności historia dwójki ludzi, których łączy pewna niewidzialna więź. Nie jest w filmie jednoznacznie powiedziane, na czym polega ta relacja. Czy przyglądamy się parze, która pomimo rozstania wciąż pragnie swojej bliskości? Czy jest to opowieść o przywiązaniu do ludzi i związanych z nimi wspomnień, które wpychają bohaterów w ramiona bierności? A może widzimy dwójkę zupełnie obcych sobie osób silnie odczuwających siebie i własne emocje.

Może znajomi nieznajomi podświadomie czują, że gdzieś na świecie istnieje dusza im pokrewna, równie mocno pragnąca bliskości? Na te pytania każdy z oglądających będzie mógł odpowiedzieć sobie sam, zaglądając do swojej wyobraźni..i serca. – Dorota Miko”

“Kawalerka” pojawiła się na rynku w marcu 2017 roku nakładem Kalejdoskop Records. Debiutancka płyta Bitaminy z miejsca została okrzyknięta jedną z najlepszych produkcji minionego roku.

Bitamina zaprasza na swoje 17m2.

Tytułowa „Kawalerka” to mieszkanie Mateusza, w którym spędza swoją młodość. Zaglądając w jej intymne zakamarki, doświadczamy pierwszych miłości i potknięć.

Jest szczerze do bólu, wrażliwość wchodzi głęboko przez skórę.

Pamiętasz te chwile. Znasz te uczucia. Przeżywasz to jeszcze raz.

Dźwięki, sample i bity prowadzą nas przez wnętrza, jest eksperymentalnie, słychać jazz i hip-hop. Jest też delikatnie i blisko. Bujasz się do tych melodii, chcesz już znać te słowa, które sprawiają że masz ściśnięte gardło. To utwory których będziecie słuchać ciągle i ciągle.

 

Leave a Reply