Zapowiedź nowej płyty Doroty Osińskiej

Prezentujemy najnowszy singiel Doroty Osińskiej pt. „Jasna ciemna”. Utwór zapowiada nowy album wokalistki, który ukaże się 14 września 2018 roku nakładem Wytwórni Muzycznej MTJ.

fot. materiały promocyjne

 

Dlaczego „Jasna Ciemna”?

Dorota Osińska odpowiada:

“To jest piosenka mocno o mnie. Zresztą chyba wiele osób będzie mogło pomyśleć, ze to jest o nich. Bo w wielu z nas drzemie coś takiego, że jesteśmy trochę jaśni, trochę ciemni, trochę pozytywni, trochę mroczni, trochę grzeczni, a czasem niegrzeczni.

 

I to jest właśnie o tym, że bywam czasami pogubiona, a czasem nadto pewna siebie, w jednej sekundzie zrozpaczona, a w następnej szczęśliwa i w refrenie pojawia się: “i jasną i ciemną kochaj mnie i pokonaj tę zmienność we mnie”.

To czwarty album Doroty Osińskiej, ale ta płyta jest inna niż poprzednie – więcej w niej melodyjnego pop-rocka, zróżnicowane utwory doskonale skomponowane i zaaranżowane przez Pawła Steczka w pełni ukazują możliwości i wrażliwość wokalistki, za które pokochali ją słuchacze.

Artystka, która jest finalistką II edycji The Voice of Poland, a jej interpretacja „Calling You” przekroczyła już 12 milionów wyświetleń w Internecie, tak mówi o albumie:

“Ta płyta jest bardzo, bardzo moja. Całe życie mówiłam, że nie napiszę nigdy żadnego tekstu, ale tak to jest, że koło czterdziestki czasami kobiety zaczynają robić rzeczy, co do których się zarzekały, że nigdy ich nie zrobią, i to jest ten moment w moim życiu”.

 

Leave a Reply