Patrick the Pan powraca z nowym singlem i zapowiedzią płyty

Patrick the Pan zapowiada pod koniec wakacji nowy autorski album zatytułowany “trzy.zero”. Drugim singlem promującym to wydawnictwo została piosenka “O słowach”. Do utworu powstał teledysk, którego pomysłodawca i reżyserem jest Michał Tylka.

Jeśli interesujecie się polską muzyką alternatywną, to na pewno znacie Piotra Madeja, który jako Patrick the Pan kilka lat temu zaskoczył rodzimy rynek utworami „Bubbles” czy „Niedopowieści” (z gościnnym występem Dawida Podsiadło). Teraz szykuje nowy materiał.

Pierwszy singiel z nadchodzącej płyty Patricka the Pana narobił nieco zamieszania pod koniec 2017 roku. “Imiona Tajfunów”, na którym obok Piotra można było usłyszeć także Ralpha Kamińskiego, obrazował kontrowersyjny klip składający się z nagrań z ulicznych demonstracji i protestów.

fot. Paulina Wyszyńska

Jak informuje wokalista:

“Znowu popełniłem muzykę. Ulała mi się wręcz cała płyta. “trzy.zero”, bo taki jest jej tytuł, będziecie mogli usłyszeć już 31 sierpnia, zaś dziś oddaję w Wasze uszy singiel “O słowach” – piosenkę o byciu szczerym, czasem do bólu.

O piosence, płycie, klipie i wielu innych rzeczach będę się jeszcze niejednokrotnie rozpisywał. Zarósł ostatnio ten profil pajęczynami, więc obiecuję przywrócić go w najbliższej przyszłości do życia. Śledźcie zatem mój Facebook jak i Instagram, szczególnie, że będzie można nowa płytę niedługo wygrać  Smacznego.”

 

Leave a Reply