Nowy singiel Natalii Moskal

Natalia Moskal ponad rok po premierze swojego debiutanckiego albumu “Songs of Myself” przedstawia nową piosenkę pt. “Neverland”, utwór z potencjałem na wakacyjny hit. Singiel pojawił się już we wszystkich serwisach streamingowych.


“Neverland” to utwór osobisty pod względem tekstowym (co również ilustruje video, złożone z fragmentów ostatnich kilkunastu miesięcy z życia wokalistki) i bardzo wakacyjny w warstwie muzycznej dzięki rytmicznej i energetycznej stylistyce.

Wokalistka z jednej strony jest wierna przebojowej elektronice, znanej z wcześniejszej twórczości a z drugiej “Neverland” cechują brzmienia inspirowane amerykańskim funkiem. Dopełnieniem całości są partie Wojtka Miecznikowskiego.

Jak mówi Natalia:

“Przy tworzeniu ‘Neverland’ za inspirację służyły nam utwory James’a Browna, Janelle Monae, Prince’a, czy Bruno Marsa. Przy płycie sięgnęliśmy z Łukaszem Maronem do lat 80. i 90. Teraz pracując z Adamem, chciałam wrócić do brzmień jeszcze wcześniejszych, które były mi bliskie, kiedy byłam jeszcze nastolatką. Tekst ‘Neverland’ porusza kwestię dylematów i wyborów, przed którymi staje młody człowiek wkraczając w dorosłość, temat u mnie bardzo aktualny. Wolałabym trafić zatem do takiej Nibylandii, w której się zwyczajnie nie dorasta.”

Już jesienią możecie spodziewać się całkowicie nowego, już długogrającego materiału od Natalii Moskal. Będzie zaskakująco, ale póki co nie możemy zdradzić więcej.

Leave a Reply