Patrycja Kosiarkiewicz i HALO z pierwszym utworem “Tygrysy”

HALO to ciągle nowy projekt muzyczny, który piosenką “Tygrysy” zapowiada pierwszą płytę. Premiera jeszcze w tym roku. Wokalistą zespołu jest dobrze znana Patrycja Kosiarkiewicz.

Ci Cię wkurza? Co Cię denerwuje? Czego potrzebujesz, by stać się tygrysem? Może po prostu potrzebujesz impulsu, by coś zmienić?

fot. materiały promocyjne

 

Utwór “Tygrysy” to tylko pozornie piosenka motywacyjna – tekst zawiera w sobie sporo gorzkiej autoironii, choć nie brakuje też pozytywnego przesłania. To dynamiczny kawałek, oparty na na muzyce rockowej, tej niedzisiejszej, ale z rytmem wpadającym w ucho.

Utwór ilustruje teledysk w reżyserii Sławka Pietrzaka ze zdjęciami Jacka Kościuszki.

Zielonogórskie HALO po wielu latach działalności jego muzyków w różnych formacjach, przybrał swój obecny kształt w połowie 2016 roku. W międzyczasie pod okiem producenta Marka Dulewicza w łódzkim Embryo powstał debiutancki album.

 

5 odpowiedzi na “Patrycja Kosiarkiewicz i HALO z pierwszym utworem “Tygrysy””

  1. Żaden tygrys ci nie powiedział że nie można być cwanym i dobrym jednocześnie. Na ścianie dawno temu zobaczyłem napis Kamila kocha tygrysa Jedyna rzecza ktora pomyslalem ze razem tworzycie stado tygrysow. Na początku jak wysłałem Ci smsa napisałaś że siedzisz z chłopakiem i co tam Napisałem po co to wszystko Napisałaś że jestem chory Powtórzył mi to tygrys na czacie jak spytałem czemu mnie sledzisz Właśnie jedynie to mnie denerwuje że mnie siedzisz Bo wszystko wszystkim ale tego nie potrafię zrozumieć Masz 2 wyjścia Zajmij się swoim życiem nie mną albo dalej przez następna dekadę bądź tygrysem Ps tylko nie zostawiaj swoich tygrysich śladów na moich rzeczach bo nie Ty na nie pracowała tylko ja z moja Żona.

  2. Zawsze to samo diabeł z pudełka Ostatnio słyszałem że żeby tygrys się odkochał to trzeba go obalać kwasem Normalna jesteś Mi broń do głowy przyloza to i tak Cię opluje

Leave a Reply