Kolorofonia z premierą utworu “Przyjemniaczek”

Jakiś czas temu premierę miała nowa propozycja od Kolorofonii pt. “Przyjemniaczek”. To jeden z najbardziej dojrzałych muzycznie kawałków Michała Kisielewskiego.

“Przyjemniaczek” to najnowszy singiel, jaki  publikuje na swym kanale KOLOROFONIA.

Utwór ten, począwszy od lekkodusznego w formie, a zarazem dość wnikliwego i miejscami mocno autobiograficznego tekstu, przez chwilami leniwe flow, na zapętlonym i niemal hipnotyzującym podkładzie kończąc, sprawia wrażenie, jakby tytuł odnosił się zarówno do muzyki, jak i osoby narratora jednocześnie. Sam temat również został potraktowany dość przewrotnie, a celne, choć nie adresowane bezpośrednio odniesienia, znakomicie równoważy ich autoironiczny kontekst.

 

Singiel jest zwiastunem zapowiadanego od dawna wydawnictwa spod tego szyldu, a okres, który upłynął od poprzedniego albumu i ilość opublikowanych singli podpowiada, że mieć będziemy do czynienia z kolejnym długogrającym materiałem.

KOLOROFONIA to projekt, w skład którego wchodzi, raper, tekściarz i jego pomysłodawca, Michał „KOLO” Kisielewski oraz autor muzyki i filar tego pozytywnego brzmienia, Albert „TONTON AL” Toruński.

Leave a Reply