Odet z videosesją do utworu “Pies”

5 czerwca odbyła się premiera videosesji Odet do singla “Pies”, który znajdzie się również na debiutanckim albumie wokalistki. To pierwszy utwór, który Odet napisała w języku polskim.

Piosenka jest odpowiedzią na wydarzenia sprzed roku i dość pogodną próbą rozliczenia się z przeszłością. Wokalistka wystąpiła na wspólnej trasie koncertowej wraz z Natalią Przybysz i zespołem Mikromusic.

Pianistka, wokalistka, autorka muzyki i tekstów. Jest absolwentką gdańskiej Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki, na której aktualnie pracuje. Jej utwory to zderzenie dwóch odmiennych stylistyk – melancholijnej liryki i humoru. Świadomie podkreśla kontrastowość utworów, ukazując tym samym zmienność ludzkiej natury.

Fot. Aga Stodolska Photography

Od 2013 roku współtworzy projekt muzyczny dziennikarki radiowej Trójki Katarzyny Stoparczyk pełniąc funkcje pianistki, kompozytorki, wokalistki i akompaniatorki. Miała przyjemność pracować z takimi artystami jak Katarzyna Stankiewicz, Dominika Kluźniak, Novika, Joanna Chacińska (Bisquit) oraz Małgorzata Ostrowska; wystąpiła również jako support BRODKI.

“Jest i On!
Psy zawsze wzbudzały we mnie silne emocje, a ten o którym śpiewam odcisnął się dość mocno swoją łapą na moim życiu.

Oddaję w Wasze ręce piosenkę, która stała się moim osobistym hymnem zeszłych miesięcy.
Szukajcie symboli i bawcie się dobrze! Jest dobrze? Jak jest??!”

Leave a Reply