“Wild Eyes” Kasi Moś z udziałem duetu Norma John

Premierowy utwór “Wild Eyes” Kasi Moś został nagrany wspólnie z pochodzącym z Finlandii duetem Norma John. Piosenka zapowiada drugą płytę wokalistki.

Kasia Moś poznała zespół podczas ubiegłorocznego konkursu Eurowizji w Kijowie. Norma John reprezentował Finlandię z utworem “Blackbird”.

Kompozycja od strony muzycznej świetnie ukazuje drogę muzycznego rozwoju wokalistki, tworząc sensualny i emocjonalny przekaz. I to przesłanie staje się jej istotną częścią.

fot. materiały promocyjne

“Człowiek myślący, że jest pępkiem świata zapomniał o jednym: gdy gatunek ludzki wyginie, przyroda przetrwa, gdy zginie przyroda, ludzie umrą”. Jesteśmy częścią świata przyrody, nierozerwalnie z nią związani, jednak ciągle okazujemy jej za mało szacunku. Dążymy do dobrobytu, do własnej pomyślności, pytanie tylko czy te dążenia nie są okupione dewastacją środowiska. Czy nie zagłuszamy głosu naszego sumienia. Każde nawet najmniejsze działanie ma znaczenie, może przyczynić się do poprawy życia na ziemi, nie zapominajmy, że to na razie jedyna planeta jaką mamy. I jak powiedziała kiedyś Jane Goodall – „Każdy się liczy. Każdy ma swoją rolę do odegrania. Każdy może wszystko zmienić”.

Leave a Reply