L.U.C. prezentuje kolejny singiel z płyty “Good L.U.C.K” z udziałem Karoliny Czarneckiej i Laboratorium Pieśni

Trzeci singiel z muzyczno-filmowej płyty Łukasza L.U.C. Rostkowskiego “GOOD L.U.C.K” to niezwykła kooperacja wykonawców z pogranicza folku, world music, samplingu, chill-hopu i elektroniki.

Artysta stworzył muzykę z młodym producentem ES.CE a następnie zaprosił do współpracy ludowy kolektyw Laboratorium Pieśni. Utwór dopełnia swoim mocnym głosem Karolina Czarnecka, która także nawiązywała często do folkowych i etnicznych klimatów. Z Karoliną Czarnecką L.U.C. nagrał kilka lat temu utwór Demakijaż, który odkrywał zupełnie nową twarz artystki znanej z piosenki Hera Koka Hasz.

W teledysku L.U.C. jako wieloletni miłośnik jednośladów i natury opowiada o wzlotach, upadkach i przewrotności życia przez pryzmat swoich pasji oraz fascynacji freeride’em i nowymi technologiami.

W filmie zobaczyć można m.in. przyrównane, do niektórych chwil naszego życia poruszające pejzaże zdewastowanych wichurą Borów Tucholskich i Kaszub. Artysta przypomina jednocześnie, że choć minął rok nadal można wesprzeć mieszkańców tego regionu w usuwaniu skutków nawałnicy.

Leave a Reply