Beata Orbik z premierą EPki i tytułowej piosenki pt. “Slajd”

Beatę Orbik możecie pamiętać z programu “The Voice Of Poland”, kiedy to zdobyła zainteresowanie wszystkich jurorów. Wtedy też rozpoczęła rozwijać się przy boku Marii Sadowskiej. Właśnie przyszedł czas na kolejną odsłonę jej pierwszej EPki pt. “Slajd”.

Trzy utwory, które znalazły się na EPce mogliśmy poznawać stopniowo tj. “Zabij gniew”, “Gang złych dam” i najnowszy, premierowy utwór “Slajd”.

 

Program “The Voice Of Poland” pozwolił jej przekucć pasję w codzienność – i tak od trzech lat Beata, absolwentka Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. Krzysztofa Komedy w Warszawie, współpracuje z Marią Sadowską na jej koncertach, jednocześnie tworząc własną muzykę, ucząc się tańca oraz pieczołowicie rozwijając własną karierę.

Jej piosenki prezentują się nowocześnie, świeżo i bardzo właściwie odzwierciedlają zamiłowanie wokalistki do takich właśnie współczesnych brzmień. W tych kompozycjach kryją się wpływy ze świata R&B, hip-hopu, muzyki elektronicznej, czy nawet dancehall.

Trzy utwory, które trafiły na to wydawnictwo, łączą w sobie: pulsujący rytm, rozhulane syntezatory i nowoczesne podejście do pisania tekstów.

EP “Slajd” już dostępna online!

SPOTIFY: https://open.spotify.com/album/5dqJiT…

TIDAL: https://tidal.com/album/88837641

DEEZER: https://www.deezer.com/pl/album/63517842

ITUNES: https://itunes.apple.com/pl/album/sla…

GOOGLE MUSIC: https://play.google.com/store/music/a…

“SLAJD”

Muzyka: Andrzej Pieszak, Beata Orbik

Tekst: Joanna Piwowar-Antosiewicz

Leave a Reply