Pierwszy singiel z nowej płyty Stanisławy Celińskiej

Piosenka pt. “Cudem jest świat” promuje nową płytę Stanisławy Celińskiej, która ukaże się 25 maja. Objęliśmy patronat nad tym wydarzeniem.

Utwór w charakterystycznym klimacie, co poprzednia płyta artystki, został skomponowany przez Macieja Muraszko. Słowa napisała sama Stanisława.

“Malinowa…” to tytuł nowej płyty, wyczekiwanej przez wielbicieli artystki od wydania i sukcesu “Atramentowej” (status podwójnej Platynowej Płyty), zainspirowana spotkaniami z fanami i im dedykowana.

 

fot. Marcin Banasik

 

Album nawiązuje oczywiście do “Atramentowej”, został jednak poszerzony o brzmienia i utwory w innych niż dotychczas klimatach. Materiał jest w pełni autorski – prawie wszystkie teksty napisała Celińska. Powstały one pod wpływem rozmów i historii opowiedzianych przez fanów na spotkaniach po koncertach. Za ich pomocą artystka chce pomóc słuchaczom w różnych ważnych chwilach i rozterkach życiowych. Za muzykę, aranżacje i produkcję podobnie jak przy poprzednich płytach odpowiedzialny jest Maciej Muraszko, a gościnnie będzie można usłyszeć Piotra Fronczewskiego oraz Marcina Wyrostka.

“Malinowa …” to 14 pięknych utworów w wykonaniu niepowtarzalnej i charyzmatycznej Stanisławy Celińskiej.

Tracklista:

1. Już nie trzeba mi
2. Drzewo
3. Mija raz dwa
4. Ja – tu, Ty – tam(Od słów do słów)
5. Słowa
6. Wybac
7. Gdzie jesteś dziewczyno
8. Nie chce inaczej
9. Malinowa herbatka
10. Otwórz oczy
11. Korali sznur
12. Maskarada
13. Cudem jest świat
14. Dzielić się miłością

 

Leave a Reply