Das Moon i nowy singiel “Owl”

W ubiegłym roku ukazała się trzecia płyta grupy Das Moon pt. “Dead”. I to właśnie z tej płyty pochodzi kolejny singiel “Owl”, do którego powstał zrealizowany przez sam zespół teledysk. Reżyserem klipu został Grzegorz Szyma (Dj Hiro Szyma).

Das Moon nieprzypadkowo zaliczani są do sceny dark elektro. Kolejny utwór promujący potwierdza ich renomę w gatunku, którego stali się godnymi reprezentantami.

 

fot. materiały promocyjne

 

 

 

Dj Hiro Szyma o utworze “Owl”:

„To jeden z utworów, które powstały jako pierwsze na płytę „Dead”. Piosenka szybko trafiła na set-listę naszych koncertów i po odbiorze publiczności wiedzieliśmy, że się podoba. Stylistycznie jest to przebojowe electro jakie kochamy, tak jak kochamy Miss Kittin. Pomysł na teledysk urodził się w głowie Daisy, potem ja dodałem swoje i postanowiliśmy tym razem teledysk zrobić we własnym zespołowym gronie bez pomocy z zewnątrz. To jest 100% Das Moon”.

Wokalistka Daisy K:

„Powiem enigmatycznie o treści utworu i teledysku… Poluje nocą. Boi się że sama odejdzie. Nic jej nie zostanie. Pusta kuchnia, samotność. Boi się że on zabierze nawet zapach, że będzie gonić jego cień.  Boi się że on znienawidzi przeszłość, która bywała zajebista. Boi się, że oszaleje, że nic jej nie zostanie. Będzie płakać, gubić się. Jego nie będzie. Bo kocha, bo tęskni, bo zwariowała.”

Leave a Reply