Podsumowanie Europejskich Targów Muzycznych CJG24 (2017)

Wczoraj zakończyły się Europejskie Targi Muzyczne Co Jest Grane 24 w Warszawie. Przywieźliśmy dla Was bardzo wiele wiadomości i niespodzianek, które sukcesywnie będziemy Wam przekazywać. Krótka fotorelacja, to tylko namiastka tego, co tam się działo.

Najważniejszymi wydarzeniami, które miały miejsce to koncerty i spotkania z artystami.


Tym co przykuło naszą uwagę jeśli chodzi o występy na żywo, to żywiołowość będącego dopiero na początku muzycznej przygody zespołu Decadent Fun Club.

Niepowtarzalny klimat z najnowszego krążka “L.Story”, który udzielił się publiczności stworzyła łódzka grupa L.Stadt.

Usłyszeliśmy też nieco zmienione aranżacje piosenek z debiutu Piotra Ziołę, który zaprezentował też dwie piosenki z innych projektów tj. “Bilet” (nagrany na potrzeby składanki wydanej przez Alkopoligamia.com) i “Kolor czerwieni” (nagranego na płytę Wojtka Mazolewskiego).

Osobnym wydarzeniem zasługującym na wyróżnienie, to koncert muzyki jazzowej m.in. wybitnego artysty Piotra Orzechowskiego – Pianohooligan i pięknie radzącej sobie z trudnościami, niezwykle muzykalnej i pełnej poczucia humoru Doroty Miśkiewicz.

Mieliśmy przyjemność spotkać się i porozmawiać m.in. z Moniką Borzym, Kingą Miśkiewicz, Joanną Dark, Kubą Płuciszem (projekt Kuba Płucisz i Goście), DeMono, K.A.S.Ą., KOLOROFONIĄ, Andrzejem Piasecznym i Maleo Reggae Rockers.

Będziemy Wam odsłaniać efekty tych spotkań. Przed nami też kilka konkursów, w których do wygrania niespodzianki od naszych gości.

Leave a Reply