Połączenie stylowego disco i rocka. AGE CONNECT & ROCKAWAY z singlem „Disco Paranoia”

AGE CONNECT & ROCKAWAY powracają, prezentując nowy singiel „Disco Paranoia”, który ukazał się 13 marca 2026 roku nakładem wytwórni FUEGO. Utwór promuje ich album „Good Times”.

fot. materiały prasowe

Ten singiel to osobliwe i hipnotyczne połączenie wpływów dance oraz rocka. Kompozycja pulsuje porywającymi rytmami, przesterowanymi gitarowymi fakturami i wirującymi warstwami syntezatorów, tworząc intensywny, nocny klimat. Zacierając granice między klubową energią a surowym rockowym charakterem, „Disco Paranoia” oferuje śmiałe, wciągające brzmienie stworzone zarówno z myślą o parkiecie, jak i o undergroundowej scenie.

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i wydawnictwami, śledząc zespół w mediach społecznościowych i www.age-connect.com.

Utwór znajduje się na pierwszym albumie AGE CONNECT & ROCKAWAY „GOOD TIMES”. Zamów płytę tutaj: https://ageconnectrockaway.bandcamp.com

 

„Udało nam się stworzyć coś, co łączy ludzi” – AGE CONNECT & ROCKAWAY [WYWIAD]

 

Zostaw odpowiedź