
Maryla Rodowicz ponownie udowadnia, że jest absolutną ikoną polskiej sceny. Jej najnowsze single i album „Niech żyje bal” zdobywają kolejne rekordy w radiu i streamingu.
fot. okładka płyty
Singiel „Remedium” właśnie awansował na 20. miejsce Airplay, stając się drugim najpopularniejszym radiowo utworem z albumu – zaraz po „Sing-Sing”, który dotarł do Top10. Równocześnie alternatywne rozgłośnie promują „Niech żyje bal”, które zostało ogłoszone „Piosenką Dnia” w Trójce. Oba utwory są obecnie w Top50 Shazam Polska, a teledysk „Niech żyje bal” ma czwarte miejsce na „podbiciu” na YouTube, pozostając jednym z najpopularniejszych klipów w polskiej sieci.
Singiel „Niech żyje bal” zadebiutował też w TOP 50 Spotify Singles, zajmując #45, co pokazuje, że utwór trafia zarówno do lojalnych fanów, jak i nowych słuchaczy. Równocześnie cały album zyskał ogromną popularność na Apple Music – znajduje się w TOP 10 listy albumów.



![Najlepsze rapowe płyty 2024 roku [RANKING]](https://polskaplyta-polskamuzyka.pl/wp-content/uploads/2025/01/Najlepsze-rapowe-plyty-2024-roku-RANKING-300x300.png)


