Miesiąc po premierze swojego najnowszego albumu, Krzysztof Zalewski przygotował dla fanów cykl live sesji. To niepowtarzalna okazja, by usłyszeć utwory z płyty “ZGŁOWY” w wersji koncertowej.
„Z głowy nie można wyjść!” – wykrzyczał Krzysztof Zalewski w singlu „ZGŁOWY”. Ten album też z głowy nie może wyjść. Na płycie czuć rock’n’rollowego ducha i muzyczne inspiracje, z których Zalewski się składa jako artysta, ale także wielki fan muzyki. Wzruszające ballady, energetyczne gitarowe brzmienia, żywe instrumenty, charyzmatyczny wokal i wyjątkowo szczere, osobiste teksty – tak w dużym skrócie można podsumować materiał na płycie „ZGŁOWY”.
fot. Max Gronowski
Teraz Krzysztof Zalewski przygotował dla swoich fanów coś wyjątkowego – cykl live sesji, zawierających aranżacje najnowszych piosenek z albumu „ZGŁOWY” w wykonaniu artysty i jego zespołu. W tamtym tygodniu premierę miało nagranie do utworu „Nienasycenie”. Następnie, przez dwa najbliższe tygodnie – co środę będą pojawiać się kolejne, a wśród nich wykonania utworów „O deszczu” oraz „Nastolatek”.

![Mieczysław Kosz – „Ikar. Solo na Jazz Jamboree” [RECENZJA]](https://polskaplyta-polskamuzyka.pl/wp-content/uploads/2026/06/Mieczyslaw-Kosz-Ikar.-Solo-na-Jazz-Jamborre.jpg)
![30 lat później. Big Day – „Dzień trzeci” [RECENZJA]](https://polskaplyta-polskamuzyka.pl/wp-content/uploads/2026/04/Big-Day.jpg)




Dodaj komentarz