Dominika Sztonyk prezentuje emocjonalny singiel “Cel nieznany”

24 maja 2024 r. miała miejsce premiera nowego singla “Cel nieznany” Dominiki Sztonyk. Utwór powstał przy wsparciu kompozytora – Anthony’ego Little’a.

fot. materiały prasowe

To kolejny balladowy singiel międzykontynentalnego duetu. Wyjątkowa muzyka Anthony’ego Little’a i tekst Dominiki Sztonyk, to ogromna porcja emocji, która jest w stanie poruszyć niejednego słuchacza. W utworze możemy usłyszeć wybitnego pianistę Jana Freichera, który zagrał tym razem również na wibrafonie, co nadaje oryginalności i klimatu.

Zatraćmy się w chwili, bądźmy tu i teraz, bez względu na przeszłość i przyszłość. Utwór jest o miłości, o przyjaźni, dodaje otuchy. To przesłanie na obecne czasy, a interpretacja może odnosić się zarówno do naszych codziennych relacji, jak również do zastanej rzeczywistości. Czy masz odwagę przejść koło takiego przesłania obojętnie?

*****

Dominika Sztonyk jest studentką psychologii, wokalistką i autorką tekstów. Zdobyła wiele nagród w konkursach ogólnopolskich wokalnych i literackich. Po raz drugi została finalistką Studenckiego Nobla w kat. Sztuka. Współpracuje z wieloma cenionymi muzykami: gitarzystą Sławkiem Kosa Kosińskim, pianistą i wibrafonistą Janem Freicherem, kompozytorem Anthonym Littlem. Swój warsztat doskonali pod okiem Eli Zapendowskiej i Kasi Łaskiej.

Utworu “Cel nieznany” można posłuchać w serwisach cyfrowych:
https://bfan.link/cel-nieznany

 

Leave a Reply