Wojciech Wajc prezentuje nowy singiel. Posłuchaj utworu “Sekret”

“Sekret” to już trzeci singiel młodego wokalisty Wojciecha Wajc. Do tej jakże przebojowej propozycji powstało Lyric Video. Koniecznie posłuchajcie.

Przedstawiamy najnowszą piosenkę Wojciecha Wajc, która zabierze was w świat tajemnic i siły wewnętrznej. To nie tylko wyjątkowe brzmienie, ale także głęboki przekaz o konfrontacji z lękiem i ochronie własnej przestrzeni. “Sekret” to muzyczna podróż i refleksja nad wartością prywatności i wolności. Artysta w swoim  utworze opowiada o dwójce ludzi, którzy są obserwowani przez innych, ale zachowują swoja tajemnicę. Chcą pozostać niewidoczni i chronić swoją przestrzeń. Zanurzcie się w dźwiękach, które opowiadają niezwykłą historię i odkryjcie magię “Sekretu“. 

fot. materiały prasowe

Artysta po publikacji poprzednich singli, wychodzi do słuchaczy z kolejną propozycją. Tym razem jest to utwór „Sekret”, który powstał z producentami z Bydgoszczy. Za tekst i muzykę odpowiedzialni są Bartosz Hoppe i Piotr Klimek, za realizację wokali, mix&mastering Adrian Trepka, za zdjęcia i stworzenie lyric video Szymon Dudziński z firmy SimonMovie, natomiast za stworzenie grafiki singla, doradztwo managmentowe oraz streamingi odpowiedzialna jest Katarzyna Gościk.

*****

Wojciech Wajc to młody muzyk, wokalista, autor tekstów. Artysta dał się poznać szerszej publiczności występując w telewizyjnym programie „Szansa na Sukces. Opole 2022”. Pomimo młodego wieku artysta wystąpił na wielu scenach w Polsce i za granicą, m.in. w Niemczech, Czechach, Słowacji, a także PGE Narodowym w Warszawie. Miał okazję wystąpić  na jednej scenie z wieloma artystami m.in. Ralphem Kamińskim, Małgorzatą Ostrowską, Grzegorzem Turnauem, Kubą Jurzykiem, Joanną Lazer, czy Siewcami Lednicy.

 

fot. okładka singla

Leave a Reply