“Już jestem”, czyli debiutancka EP’ka od Gosi Hodurek

Znana z programów talent show, na co dzień pani stomatolog, Gosia Hodurek zaprezentowała swoją debiutancką EPkę “Już jestem”. Album powstawał pod okiem producenta i wokalisty Iwaneczko.

Wydanie EPki, to przełomowy moment w życiu wokalistki. Oznajmia światu, że już jest, że dotarła do miejsca, jaką jest tworzenie własnej muzyki i pokazać ją światu. Wydawnictwo jest swego rodzaju „mapą” jej muzycznej drogi. Gosia Hodurek poprzez utwory opowiada historie, w której odkrywa siebie, nabiera odwagi i wybiera kierunek, w którym chce podążać.

fot. materiały prasowe

– Najbliższy jest mi utwór „Dziewczynka ze zdjęcia”, ponieważ powstał w czasie mojej ciąży i śpiewałam go swojemu dziecku. Chociaż jeszcze się nie znaliśmy, to muzyka już wtedy nas połączyła. Mam nadzieję, że moje piosenki trafią do serc słuchaczy, a Ci dołączą do mnie i razem udamy się w tą muzyczną podróż – mówi Gosia Hodurek.

Dotychczas wydawnictwo promował m.in. singiel „Niepotrzebne skreśl” , który otwiera wydawnictwo. Wokalistka w tym utworze zostawia za sobą wszystkie negatywne emocje, by skupić się na tym co tu i teraz, bez rozpamiętywania tego co było.

*****

Bądź na bieżąco i obserwuj Gosię w mediach społecznościowych:
Instagram: https://www.instagram.com/mhodurek/
Facebook: https://pl-pl.facebook.com/ghodurek/

 

fot. okładka EP

Leave a Reply