Julia Rocka i Michał Szczygieł we wspólnym utworze “I że czuje się sam”

Julia Rocka i Michał Szczygieł połączyli siły we wspólnym singlu “I że czuje się sam”.

Zapadająca w pamięć melodia, energetyczny bit i połączenie charakterystycznych głosów obu artystów zapewniły singlowi premierę na antenie największych polskich rozgłośni radiowych. To, że zarówno Julia jak i Michał mają na koncie albumy, które wygenerowały kilkudziesięciomilionowe odtworzenia, tylko podkręca apetyt na tę premierę.

fot. materiały prasowe

Za brzmieniem singla stoi producent „Blazy”, ale słychać tu nową energię i zwrot w kierunku brzmień akustycznych, które świetnie łączą się z elektroniką, dominującą na debiutanckim albumie Julii.

Praca w studio z Michałem Szczygłem to była czysta przyjemność. Za brzmienie utworu niezmiennie odpowiada Michał Głomski, który stworzył produkcję opartą na gitarze akustycznej wzbogaconej o elektroniczne elementy i energiczny bit. Mam nadzieję, że utwór spodoba się słuchaczom, a może nawet ktoś się z nim utożsami. – mówi Julia.

Singiel jest opowieścią o przewrotnych losach relacji międzyludzkich. Na tle upbeatowej muzyki wybrzmiewa przejmujący tekst, z którym wielu odbiorców może się utożsamić.

“I że czuje się sam” to w gruncie rzeczy smutna piosenka o toksycznej relacji i mijaniu się dwójki ludzi. Dzięki gościnnemu udziałowi Michała Szczygła w singlu udało się przedstawić historię miłosną z dwóch perspektyw, co czyni ją jeszcze bardziej niejednoznaczną i ciekawą. Bardzo się cieszę z tej współpracy. – Julia Rocka

„W utworze starałem się nawiązać dialog z Julią. Stanąć w opozycji do jej słów i przedstawić swój punkt widzenia. Po pierwszym spotkaniu w studiu wiedziałem, w którą stronę to pójdzie. Julia i Michał (producent) okazali się przesympatyczni, dzięki czemu praca przebiegała w świetnej atmosferze. Mam nadzieję, że udzieli się to słuchaczom.” – Michał Szczygieł

 

“Myślę, że jestem całkiem niezłą obserwatorką świata i ludzkich zachowań” – Julia Rocka [WYWIAD]

Leave a Reply