Kinga Rutkowska z nowym singlem. Posłuchaj utworu “Na czas”!

Utwór ,,Na czas” to czwarty singiel Kingi Rutkowskiej. Powstał przy współpracy z Mateuszem Krautwurstem, który napisał tekst i skomponował muzykę.

fot. materiały prasowe

Nagranie zostało zrealizowane również w jego muzycznym studio.

,,Współpraca z Mateuszem była dla mnie niesamowitym doświadczeniem, dając mi przy tym wiele cennych wskazówek, które wykorzystam na swojej muzycznej drodze.” – jak informuje wokalistka i dodaje:

,,Każdy krok, wysiłek i porażka przypominają mi, że determinacja jest kluczem do szczęścia. Etap realizacji marzeń dostarcza mi radość z osiągnięć, ale i naukę z porażek i trudności. Marzenia swoje realizuję tylko wtedy gdy nie stoję w miejscu, gdy się rozwijam. Piszę piosenki, rozwijam swoją wiedzę, występuję. W każdym z tych momentów jestem pewna realizacji marzeń! Wygrana odcinka w „Szansie na Sukces” jeszcze bardziej mnie w tym utwierdziła.

,,Piosenka porusza tematy niepewności, poszukiwania siły w relacji i pragnienia, aby trwać razem pomimo trudności. Opowiada o wyzwaniach, obawach oraz pragnieniu wiary w siebie i drugą osobę.

*****

Kinga Rutkowska – ukończyła Akademię Muzyczną w Łodzi, specjalność wokalistyka estradowa. Brała udział w różnych programach muzycznych m.in. w programie “Szansa na Sukces” w odcinku z Haliną Frąckowiak, czy w odcinku z Wandą Kwietniewską, gdzie wygrała odcinek. Teraz chciałaby podzielić się swoim czwartym singlem, który powstał przy współpracy z Mateuszem Krautwurstem. Utwór ,,Na czas” został napisany specjalnie dla niej.

 

fot. okładka singla

 

Leave a Reply