Wild Woods, Holy debiutuje osobistym utworem “I’ll Try Again”

“I’ll Try Again” – taki tytuł nosi debiutancki singiel folkowej artystki występującej jako Wild Woods, Holy.  To bardzo osobista opowieść o stracie.

I’ll Try Again” to debiutancki utwór Wild Woods, Holy, nagrany w technice “one take” w wersji akustycznej. To bardzo osobista i intymna piosenka o stracie i wynikającej z niej dezorientacją. Utwór jest formą pojednania z samą sobą wiele lat po stracie i przekonaniem, że cokolwiek zostało utracone, jest w jakiś sposób obecne gdzieś we wszechświecie.

fot. materiały prasowe

Wild Woods, Holy to muzyczny projekt Karoliny Błaszyk – folkowej wokalistki i kompozytorki pochodzącej z Polski, ale mieszkającej we Francji, u podnóży gór Vercors.

To macierzyństwo i okres spędzony w domu z dzieckiem na francuskiej prowincji sprowadziły artystkę na drogę muzyczą. Wild Woods, Holy używa muzyki jako sposobu wyrażania emocji straty i tęsknoty, a także nadziei i wiary. Kierując się przemieniającą mocą kreatywności, jej piosenki zagłębiają się w doświadczenie życia, eksplorując emocjonalne krajobrazy pragnienia i odkrywania samego siebie.

Singiel “I’ll Try Again” dostępny na Spotify

 

Leave a Reply