Margaret z nowym singlem “Miłego dnia”. Złoty album “Siniaki i cekiny”

Album “Siniaki i cekiny” Margaret jeszcze przed premierą pokrył się złotem. W sieci pojawił się także nowy singiel zwiastujący to wydarzenie, czyli utwór “Miłego lata”.

fot. Joanna Kustra

Na ostatniej prostej przed premierą nadchodzącego albumu „Siniaki i cekiny”, Margaret prezentuje singiel „Miłego lata”, który stanowi połączenie tego, co w nu-popowej Maggie najlepsze. Taneczne bity przenikają się tu z wpadającym w ucho tekstem, tworząc zestaw idealny na ciepłe wieczory i imprezowe playlisty. Numer ma tym samym ogromne szanse powtórzyć wynik „Tańcz głupia” – niekwestionowanego hitu zeszłego lata. Utworowi towarzyszył będzie wakacyjny teledysk, kręcony na południu Hiszpanii, która stała się dla Maggie drugim domem.

Nową erę popu Margaret zdecydowanie można już okrzyknąć sukcesem. Podbiła największe radiowe stacje, otwierała tegoroczną galę „Fryderyków”, wydała podwójny singiel w duecie z Alvaro Solerem. Teraz ma kolejny powód do świętowania: jej „Siniaki i cekiny” pokryły się złotem jeszcze przed premierą samego albumu. Płyta będzie dostępna w sklepach już 26.04.

 

Leave a Reply