Lor i Zbigniew Zamachowski w utworze “$hrek 2”

Zbliżające się 20-lecie premiery filmu “Shrek 2” wiąże się z nowym utworem zespołu Lor, w którym gościnnie pojawił się Zbigniew Zamachowski.

$hrek 2” to niezwykła interpretacja tematu rozstania. Z humorem i lekką nutą melancholii, utwór przemyca dawkę nostalgii, która z pewnością przypadnie do gustu fanom kultowego filmu animowanego.

Do współpracy przy singlu dołączył oryginalny polski głos bajkowego Shreka, czyli sam Zbigniew Zamachowski, którego możemy usłyszeć w utworze.

fot. Zuzanna Mazurek

Zbliżające się 20-lecie premiery filmu „Shrek 2” dodaje dodatkowego wymiaru temu wydaniu. Zespół Lor zachęca słuchaczy do refleksji nad czasem i wspomnieniami, które sprawiają, że czujemy się nieco starzej, ale jednocześnie bogatsi o niezapomniane doświadczenia.

Lor o singlu „$hrek 2”:

Kochamy „Shreka 2” i gdy piszemy wesołe piosenki, nasze inspiracje zawsze zdają się uciekać do sceny z karczmy, w której Kapitan Hak gra na pianinie. Dążymy do osiągnięcia tego klimatu za każdym razem. Teraz potraktowałyśmy tę inspirację bardziej dosłownie.

“$hrek 2” jest o rozstaniu – takim, po którym druga osoba ma się świetnie, a jedyne na co Ty masz ochotę, to płakać i albo zapętlać w kółko jedną piosenkę (nie życzymy nikomu rozstań, ale nie byłybyśmy sobą, gdybyśmy od teraz nie polecały każdemu do tej roli „$herka 2”), albo oglądać to samo, tylko po to, żeby cokolwiek brzęczało w tle i zagłuszało myśli, gdy wspomnienia utkną w głowie tak, jak dialogi z ulubionego filmu.

A poza tym, film „Shrek 2” obchodzi w tym roku 20 lat. Wszystko złożyło się idealnie. Spróbujcie powiedzieć nam coś, co sprawi, że będziemy czuły się jeszcze starzej.

 

Leave a Reply