JAKAJA z debiutanckim albumem. Posłuchaj singla “Droga do wnętrza”

“Droga do wnętrza” to tytuł debiutanckiego albumu grupy JAKAJA. Ich twórczość to zwiewne melodie, naturalne brzmienie i harmonijne połączenie głosów Karoliny Wesołowskiej i Jarosława Jaśkiewicza. Jednym z singli promujących to wydarzenie został utwór “Ciemna strona lustra”.

Zespół JAKAJA powstał z potrzeby serca ludzi pragnących tworzyć, by nieść wibracje miłości i wolności. Zapoczątkowany przez wokalistkę/skrzypaczkę – Karolinę Wesołowską oraz gitarzystę/wokalistę – Jarosława Jaśkiewicza.

fot. materiały prasowe

Muzyka JAKAJA to harmonijne połączenie głosów Karoliny i Jarka z melodyjnie przeplatającymi się instrumentami akustycznymi oraz solowymi partiami  gitary i skrzypiec. Nie zamykają się w jednym gatunku muzycznym, ich muzyka to wielobarwne połączenie wzajemnych inspiracji sięgających soulu, bluesa, folku, aż po muzykę rockową.

Na początku 2023 roku JAKAJA nagrała swój debiutancki album, a do zespołu dołączyła zgrana sekcja rytmiczna i w takim czteroosobowym składzie można ich usłyszeć na koncertach promujących debiutancką płytę.

Utwór “Ciemna strona lustra” został napisany przez Jarosława Jaśkiewicza i zaaranżowany wspólnie z Karoliną Wesołowską. 

*****

Karolina Wesołowska – wokal/skrzypce

Jarosław Jaśkiewicz – gitary elektryczne/akustyczne/gitara basowa/wokal

Łukasz Łapiński – instrumenty perkusyjne

 

Leave a Reply