Hymn na cześć pozytywnego nastawienia. Patty Gee z singlem “Last Day of My Life”

“Last Day of My Life” to nowy singiel Patty Gee, która zapowiada także wydanie całego albumu. 

Last Day of My Life” doda otuchy każdemu, kto ma za sobą trudny i długi dzień. Piosenka jest hymnem na cześć pozytywnego nastawienia, które Patty Gee uosabia, i którym inspiruje otoczenie.

Singiel “Last Day of My Life” został wyprodukowany przez finalistę The Voice of Poland – Jędrzeja Skibę. Piosenka została skomponowana, napisana i zaśpiewana przez Patty Gee.

Patty Gee to autorka tekstów, kompozytorka, piosenkarka i projektantka oświetlenia. Na swoim koncie ma pięć opublikowanych singli, w tym jeden singiel świąteczny. Przez ostatnie lata udowodniła, że jest osobą pełną pasji, determinacji, odwagi i wytrwałości.

fot. materiały prasowe

Patty Gee przeprowadziła się z Polski do USA osiem lat temu, mając ze sobą jedynie walizkę. Za Oceanem czekał na nią nowy, nieznany świat i wiele niewiadomych z którymi musiała się zmierzyć. 

*****

„Napisałam ten singiel w chwili zwątpienia, kiedy czułam się przeciążona tym co życie stawia na mojej drodze. Ta piosenka ma nam przypomnieć, że warto żyć każdym dniem i że to my sami jesteśmy bohaterami naszej historii. Mam nadzieję, że ten singiel przypomni chociaż jednej osobie, że warto się podnieść i iść dalej, że to my jesteśmy kreatorami naszej bajki” – Patty Gee mówi o piosence. 

Muzyka Patty Gee to coś więcej niż tylko rozrywka. Artystka pragnie inspirować innych do realizowania swoich marzeń, podążania za głosem serca i bycia odważnym. Pragnie stworzyć grupę fanów, która będzie się wzajemnie wspierać i czerpać inspirację z jej muzyki.

Patty Gee pracuje obecnie nad ostatnią wersją swojego albumu, którego premiera ma nastąpić jeszcze w tym roku. Planuje także występować na żywo i kontaktować się ze swoimi fanami.

 

Leave a Reply