Neodym otwiera nową erę! Posłuchaj utworu “Money”

Neodym zapowiada duże zmiany. W tym roku stawia na taniec, luz i dobrą zabawę. Nowy utwór “Money” powstał z Bartoszem Szczęsnym (Rebeka).

Piosenkarka i kompozytorka postanowiła zerwać z wpływami ciężkich syntezatorów oraz alternatywnych melodii, zaprezentowanych na swoim debiutanckim albumie „60” w 2023 roku. Obecnie wokalistka pracuje nad kolejnym bardzo klubowym krążkiem i ogłasza nową erę na swej artystycznej drodze.

Utwór „Money” stworzony wspólnie z polskim producentem Bartoszem Szczęsnym (Rebeka) niesie ze sobą chwytliwą melodię wokalną, doskonałe syntezatory i inspirującą perkusję. Nawiązując do Tiësto, Jaxa Jonesa i Sama Feldta Neodym zabiera słuchacza w niezapomnianą podróż na parkiet.

Świat muzyki kręci się m.in. wokół pieniędzy, mówi Neodym. Być może większość piosenek opowiada o miłości, ale są też takie, w których motywem przewodnim są pieniądze. Artyści tacy jak Abba, Pink Floyd, Dire Straits, Republika czy Bruno Mars mają je w swoim repertuarze – to oni stali się częściową inspiracją dla Neodym przy tworzeniu jej kolejnego klubowego hitu.

Money” w swej warstwie lirycznej głęboko odzwierciedla dążenie ludzkości do nieustannego dobrobytu. Podejście do pieniędzy może być różne, ale zawsze mają one ogromny wpływ na człowieka i jego życiowe wybory. Czy pieniądze rządzą światem? Czy mogą oddziaływać na mózgi wielu ludzi niczym narkotyk, pozbawiając ich empatii i skupienia na sobie? Prawda czy fałsz? Oto jest pytanie…

*****

NEODYM – wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów z Wielkopolski, artystka o wyrazistym wizerunku i osobowości, na co dzień mieszkająca w Niemczech. Ma na swoim koncie wiele udanych występów na prestiżowych festiwalach w Polsce oraz za granicą oraz m.in. udział w Kansai Music Conference/Music Expo w Japonii w 2023.  Słynie z bardzo energetycznych koncertów i zwariowanych, futurystycznych stylizacji.

W Polsce Neodym wraz zespołem wystąpi 09. marca 2023 w Toruniu w Kominacie Kultury o godzinie 20:00. Przybywajcie!

 

Leave a Reply