Sławek Krzanowski prezentuje nowy singiel “Wracam za chwilę”!

“Wracam za chwilę” to nowy singiel Sławka Krzanowskiego.

Nieco ponad rok od wydania debiutanckiego albumu “W drodze” ukazuje się nowy singiel Sławka Krzanowskiego ,,Wracam za chwilę”. Utwór utrzymany jest w lekko hipnotyzującym klimacie, potęgowanym wyrazistym bitem oraz snującą się linią basu. Ponadto odnajdziemy w nim pewną nutkę melancholii, dobrze znaną z debiutanckiego krążka artysty.

fot. materiały prasowe

W nagraniach Sławka ponownie wsparli perkusista Łukasz Giergiel oraz basista Rafał Hilbrycht, odpowiedzialny także za produkcję. “Wracam za chwilę” to piosenka o relacjach, o wszystkim tym co wpisane jest w rytm naszego życia. Ścieraniu się charakterów, rozczarowaniu, postanowieniach zmian, potrzebie akceptacji, popełnianiu błędów i ciągłym przypominaniu sobie, co tak naprawdę jest dla nas w życiu ważne.

W drodze” to tytuł debiutanckiej płyty Sławka Krzanowskiego. Na albumie znalazło się dziewięć kompozycji utrzymanych w stylistyce pop. Szkice piosenek powstawały w różnych okresach, jednak to co je łączy, to szczere, osobiste teksty autorstwa Sławka. Teraz artysta otwiera nowy rozdział singlem “Wracam za chwilę“.

Posłuchaj singla w serwisach streamingowych: https://adm.ffm.to/wracamzachwile

 

fot. okładka singla

Leave a Reply