Miłosz Skierski prezentuje nowy singiel “Bukiety róż”

“Bukiety róż” to nowy singiel młodego wokalisty – Miłosza Skierskiego.

Utwór “Bukiety różMiłosza Skierskiego emanuje dynamiką życia, opowiadając historię nieustannego wyścigu z czasem. Tekst to opowieść o narastającym natłoku obowiązków, gdzie każdy dzień przynosi coraz więcej wyzwań i trudności. Mimo tego, wokół niego wszyscy sugerują zwolnienie tempa. W młodym wieku Miłosz podkreśla, że wartość życia nie zależy od stanu majątkowego czy też pozycji w społeczeństwie, kierując uwagę na doznania i relacje.

W centralnym punkcie utworu pojawia się silny motyw bliskości drugiej osoby. Relacje z drugim człowiekiem, nawet w młodym wieku pomagają odnaleźć chwilową ucieczkę od codzienności. Najmniejszy gest sprawi najszczerszą radość człowiekowi po drugiej stronie.

fot. materiały prasowe

Miłosz próbuje przekazać, że potrzebuje się oderwać, potrzebuje przerwy od wszystkich zmartwień i ciągłego stresu. Artysta chciałby wyjechać oraz czuć się szczęśliwy i spełniony. W utworze zawarte są też słowa o celu życia. Każdy człowiek na tej ziemii powinien mieć swój własny cel, do którego dąży, ponieważ bez tego ludzie nie są ciekawi wrażeń, robią wokół to samo i nie doświadczają żadnych emocji. Przepełniony energią, artysta podkreśla, że każdy ma swój własny cel i potrzebuje czasem uciec od pędu życia. Utwór podkreśla również skłonność do planowania życia, choć czasem niezależne od niego siły wymagają biegu naprzód. Miłosz doświadcza dużej oceny od ludzi z zewnątrz, co powoduje, że nie ma ochoty spotykać się z nikim innym, poza tą jedną osobą. 

Miłosz Skierski jest finalistą telewizyjnych programów talent show i posiada mocno rozbudowany fandom. 17 stycznia 2024 zakończył świąteczną trasę koncertową w Progresji w Warszawie i w kolejnym etapie swojej kariery chce skupić się intensywnie na wydawaniu kolejnych utworów, by jeszcze ten rok zakończyć płytą. Intensywnie rozwija swoje profile na wszystkich platformach społecznościowych i promuje swoje najnowsze single.

*****

Muzyka: Jeremi Sikorski, Adrian Woronowicz
Tekst: Jeremi Sikorski, Kevin Mglej, Miłosz Skierski
Producent muzyczny: WOLF HOUSE
Producent wykonawczy: Jeremi Sikorski (WOLF HOUSE)
Mix/mastering: Albert Markiewicz (WOLF HOUSE)

 

Leave a Reply