MYK prezentuje nowy singiel. Posłuchaj utworu “Kochanie proste”

„Kochanie proste” to kolejny singiel projektu MYK, który po debiutanckim utworze „Ze mną leć” oraz  nieco innej stylistycznie bajki w postaci piosenki „Słony karmel”, zaskakuje świeżością i nowym wokalem.

Kochanie proste” to głos świadomej kobiecości – nie bez przekory i nie bez namiętności, zawadiackiej i kuszącej – która wie, czego chce i której chcieć można właśnie takiej. A kiedy kochanie powinno prostować drogi, czas upływa, mierząc chęci w mocnym rytmie bicia serca. Proste?

fot. materiały prasowe

MYK to projekt muzyczny, stworzony przez Marka Yana Kisielińskiego z udziałem Kornelii Raźniewskiej.

Marek Yan Kisieliński to kompozytor, gitarzysta, pianista, multiinstrumentalista, producent muzyczny. Autor muzyki i producent największych przebojów zespołu Video: Papieros, Szminki róż, Fantastyczny lot, Środa czwartek, Wszystko jedno, Ktoś nowy, Alay i innych.  Jest kompozytorem największego hitu zespołu Bracia – Nad przepaścią, do którego tekst napisała Edyta Bartosiewicz. Pracował z czołówką polskiej sceny muzycznej. Zdobywca złotych i platynowych płyt. Jego piosenki mają łącznie ok. 200 mln. wyświetleń na YouTube.

Kornelia „Korni” Raźniewska to wokalistka, studentka Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewkiego w Poznaniu na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa. Swoją drogę sceniczną zapoczątkowała udziałem w licznych konkursach i festiwalach wokalnych. Współtworzy wiele projektów muzycznych.

*****

MYK – Kochanie proste
Muzyka: Marek Yan Kisieliński
Słowa: Marta Tondera
Produkcja: Marek Yan Kisieliński

 

Leave a Reply