Monika Borzym zapowiada album ze standardami jazzowymi. Utwór “Old Devil Moon” już dostępny

14 lutego ukaże się nowy album Moniki Borzym zatytułowany “Kołysanki dla dorosłych”. Singlem promującym to wydarzenie został utwór “Old Devil Moon”.

To już siódma płyta w karierze 33-letniej artystki i kolejna, którą wydaję własnym sumptem w wytwórni Borzym Music Polska.

Kołysanki dla dorosłych” to zmysłowe, oszczędne w formie interpretacje standardów jazzowych tworzące konceptualny album, mający rozbudzać zmysły słuchaczy, prowokując do bliskości i czułości. To zbiór piosenek idealny na randki. Również te z samym/samą sobą. Jest to pierwsza płyta Moniki z klasycznymi standardami jazzowymi, wyjątek stanowi interpretacja wielkiego przeboju Prince’a “Kiss”.

fot. Bartosz Maciejewski

Artystce towarzyszy trio złożone ze znakomitych muzyków: Krzysztof Dys (fortepian), Max Mucha (kontrabas) i Michał Bryndal (perkusja).

Na płycie znajdą się takie utwory jak m.in.: “Manhattan”, “Moon River”, “Old Devil Moon”, “It Amazes Me”, “Blame It On My Youth”.

“Chciałam nagrać album z muzyką, która będzie towarzyszyła słuchaczom w sensualnym momentach ich życia, która będzie ich stymulowała, pomagała w stworzeniu nastroju i przestrzeni na bliskość i przyjemność. Wierzę, że muzyka, która powstaje z wielkiej przyjemności, ma siłę wzbudzania przyjemności w odbiorcy. Wierzę, że nasycone namiętnością aranżacje i wykonania mają siłę, aby taką namiętność wzbudzić”Monika Borzym

 

Leave a Reply