Zespół MAD in Poland prezentuje album “A Different Path Than Once Before”!

25 listopada ukazał się album “A Different Path Than Once Before” zespołu MAD in Poland. Wokalistą grupy jest Craig Coppock, który przyjechał do Polski kilkanaście lat temu.

MAD in Poland  jest jak portal łączący Pomorze z Liverpoolem, koktajl brzmień północy Polski z zachodem Wielkiej Brytanii. Obydwa miejsca posiadają bardzo ciekawą, muzyczną historię. Zespół MAD in Poland ma szansę być ich wspólnym rozdziałem. Wokalista grupy jest Craig Coppock, rodowity Brytyjczyk.

fot. materiały prasowe

Reszta zespołu, gitarzysta Błażej Kucman, basista Piotr Orłowski oraz perkusista Tomasz Boćkowski, to pomorscy muzycy grający aktywnie od wielu lat. Ambicją grupy jest nie tylko zdobycie uznania na rodzimym rynku, ale także przekroczenie krajowych granic, kierując uwagę na międzynarodową scenę muzyczną, w czym może pomóc ojczysty język wokalisty.

Wypadkowa czterech – często bardzo rozbieżnych – wizji ukierunkowała styl muzyczny zespołu. Nie uświadczysz tu zmian metrum, czy ciągnących się solówek gitarowych – jest za to prosto, melodyjnie, a przy okazji niezwykle autentycznie. Tak też prezentuje się ich album “A Different Path Than Once Before“.

Album dostępny jest na SPOTIFY.

 

fot. okładka płyty

Leave a Reply