Refleksja i świeża elektronika. Maya Krav i Patrycja Sobierańska w utworze “Vistula”!

24 listopada ukazała się “Vistula” Mai Krav i Patrycji Sobierańskiej, czyli piosenka, która gorzko oddaje emocje związane z życiem w Polsce. Z jednej strony dostaliśmy więc głęboką refleksję, a z drugiej żywioł muzyki elektronicznej.

Produkcja autorstwa Mai Krav i Patrycji Sobierańskiej ma na celu dotknąć serca słuchaczy, którzy mogą się utożsamiać z tekstem, ale i rozgrzać parkiety elektronicznymi dźwiękami.

Vistula” to utwór, który nie tylko wywołuje taneczny zachwyt, ale także zawiera treści o charakterze społecznym. Tekst piosenki oddaje ducha i emocje związane z życiem w Polsce, jednocześnie zachęcając do refleksji, ale również przynosząc nadzieję na lepsze jutro. Nie bez powodu został wybrany ten tytuł singla, który z angielskiego oznacza “Wisła”.

fot. materiały prasowe

Ten utwór to nie tylko doskonałe połączenie rytmów i dźwięków, ale także odzwierciedlenie emocji i myśli artystek. Wiosną 2023 roku dziewczyny postanowiły wyrazić swoje odczucia poprzez muzykę. Wynikiem tego twórczego procesu jest “Vistula“, która niesie ze sobą głębokie przesłanie i inspirujący przekaz. Z jednej strony tekst jest przepełniony bólem i żalem, a z drugiej przynosi nadzieję, że “jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie”.

Maya Krav i Patrycja Sobierańska to utalentowane artystki, które łączą swoje siły, tworząc niezwykłą mieszankę elektronicznych dźwięków. Ten singiel wraz z teledyskiem jest efektem ich wspólnej pracy.

*****

Maya Krav to brokatowa producentka muzyki elektronicznej, która swoją energiczną osobowością nie raz poruszyła cały tłum do tańca. Występowała, m.in. przed sanah, na wielu juwenaliach, Sound Project 2023 we Francji oraz FEST Festivalu 2022. Pochodzi ze Śląska, a każdy jej live-act to turbo imprezowe SHOW!

Patrycja Sobierańska jest absolwentką edukacji muzycznej. Aktualnie studiuje wokalistykę jazzową i estradową na wydziale Jazzu PANS w Nysie. Na co dzień tworzy projekt bezcukru.

*****

 

Leave a Reply