Rozbój w biały dzień prezentuje nowy singiel. Posłuchaj utworu “Cień”!

“Cień” to nowy utwór od duetu Rozbój w biały dzień, do którego powstał “króliczy” teledysk. Singiel zapowiada nowy album zespołu.

“śpieszymy z informacją, że skończyliśmy właśnie pracę nad drugą płytą i zapraszamy Was do odsłuchu jednego z utworów, który się na niej znajdzie – prezentujemy CIEŃ. ostatni rok to był czas intensywnej pracy nad nową muzyką, która jest już w gruncie rzeczy gotowa. o naszych kolejnych krokach będziemy Was z pewnością informować. dziękujemy Paweł Konikiewicz za współprodukcję płyty i realizację wokali. wszelkie interpretacje naszej króliczej historii mile widziane”Gosia i Jacek

fot. materiały prasowe

Jacek tworzy muzykę, Gosia pisze i śpiewa. Współpraca nawiązała się bardzo naturalnie. Jacek już w 2019 roku miał gotową większość materiału na płytę, jednak dopiero podczas pandemii udało się wypracować spójną koncepcję albumu i go skończyć. Jacka inspiruje przede wszystkim szeroko pojęta muzyka elektroniczna, Gosię zawsze ciągnęło w stronę soulu. Wspólnie starali się znaleźć to, co ich łączy i zawrzeć te elementy w swoich utworach. Ich pierwszy album “TRIP” ukazał się w 2021 roku.

*****

Kompozycja: Jacek Sobiech

Produkcja: Jacek Sobiech, Paweł Konikiewicz

Słowa: Małgorzata Gouge Ostoja-Sobiech

 

Leave a Reply