Tomek Ziętek z teledyskiem do singla “Some Old Songs”

“Some Old Songs” to tytuł nowego utworu Tomka Ziętka, który promuje jego solowy album.

Wielkimi krokami zbliża się premiera debiutanckiego albumu Tomka Ziętka „Some Old Songs”. Do tej pory fani artysty mogli zapoznać się z dwoma bardzo dobrze przyjętymi singlami „Your Kiss” oraz „C’mon”. Teraz Tomek prezentuje utwór „Some Old Gum”, któremu towarzyszy teledysk ze zdjęciami Pawła Jóźwickiego.

fot. materiały prasowe

Debiutancki album Tomka Ziętka – jednego z najbardziej uznanych polskich aktorów młodego pokolenia, a także wokalisty, tekściarza, kompozytora i producenta – „Some Old Songs” pojawi się w sklepach oraz w serwisach streamingowych już 29 listopada. Wydawnictwo utrzymane jest w klimacie singer-songwriter i inspirowane klasycznymi gitarowymi brzmieniami. Część z tych utworów czekała na swoją premierę w szufladzie Tomka przez kilka lat.

Artysta zaprezentował fanom już dwa świetnie przyjęte single: „Your Kiss” oraz „C’mon”. Teraz przyszła pora na nostalgiczny i romantyczny utwór „Some Old Gum”, który jest ostatnią zapowiedzią zbliżającego się krążka. Premierze towarzyszy teledysk ze zdjęciami Pawła Jóźwickiego.

 

Leave a Reply