Nosowska i Błażej Król w utworze “Miałem już nie tańczyć”, czyli Męskie Granie 2023

“Miałem już nie tańczyć” w wykonaniu Nosowskiej i Błażeja Króla, to kolejna zapowiedź albumu “Męskie Granie 2023”.

Punkowi, pełni werwy, to właśnie “Męskie Granie Przestawia“, czyli duet Nosowska – Król. Nieźle poprzestawiali, czego efektem jest singiel „Miałem już nie tańczyć”, czyli czwarty zwiastun płyty „Męskie Granie 2023”.

fot. Adrian Kaczmarek

Tak Kasia Nosowska mówiła o współpracy z Błażejem Królem, jeszcze przed startem projektu „Męskie Granie Przestawia”: 

Zacznę od tego, dla niewtajemniczonych, że nie jest to literówka. Właśnie o to chodzi żeby przestawić, czyli przemieszać. W każdym razie mamy zamiar się świetnie bawić! Dla mnie to jest ogromne przeżycie, bo będę mogła to robić z ekipą Króla i Królem i strasznie się na to cieszę, ponieważ właśnie na Męskim Graniu, wieki temu, zaśpiewaliśmy po raz pierwszy na żywo i wtedy zaczęła się moja wielka miłość do tego, co on robi. A po latach będę mogła znowu gościnnie wystąpić w jego nowym repertuarze. Strasznie to przeżywam, jestem przejęta, co w moim wieku jest na wagę złota.

Błażej Król tak zapamiętał tamte emocje: 2 perkusje, około 12 osób na scenie, 2 basy, 3 gitary, saksofony. To my – Błażej i Kaśka, Błażej i Kaśka+Foxiu. Nowe aranżacje nie zapominając o starych emocjach. Czuje się, że jesteśmy zespołem. Muzykowanie piątkowe odbudowuje we mnie chęć do grania i bawienia się muzyką. Emocje w muzyce na scenie, w piosenkach, którymi się wymieniamy.

 

Męskie Granie 2023 we Wrocławiu [FOTORELACJA]

Leave a Reply