Już w listopadzie Natalia Nykiel ma dla nas prezent na Gwiazdkę. Jest nim utwór „Świąteczny hit”.
Wokalistka od lata wydała już trzy single, które podbijają playlisty streamingowe, zaprezentowała spektakularne telewizyjne show z okazji 10-lecia obecności na scenie i rozpoczęła trasę X. Fani nie zdążyli jeszcze w pełni nacieszyć się ostatnim singlem „Do It Again”, a Natalia już podarowała im świąteczny prezent w postaci autorskiej piosenki „Świąteczny hit”.
fot. Paweł Zanio
Mariah jest już odmrożona, więc można! – napisała na Instagramie i TikToku, zapowiadając premierę swojej piosenki i nawiązując do przeboju Mariah Carey, „All I Want for Christmas Is You”.
„Świąteczny hit” stworzony został z wieloletnim producentem piosenek Natalii – Foxem.Zgodnie z tytułem, wydaje się mieć wszystkie cechy idealnego bożonarodzeniowego przeboju. Jednak największą uwagę przykuwa tu przewrotny, pełen nostalgii tekst autorstwa Natalii.

![Lunatic Soul – „Transition II” [RECENZJA]](https://polskaplyta-polskamuzyka.pl/wp-content/uploads/2026/07/Lunatic-Soul-Transition-II-2026.jpg)





Dodaj komentarz