Bajm zapowiada koncerty z okazji 45-lecia!

Bajm zapowiada trasę koncertową, świętując w ten sposób 45-lecie istnienia zespołu (choć ostatnia nowa płyta zespołu ukazała się 11 lat temu). Jubileuszowe tournée rozpocznie się 3 lutego 2024 roku koncertem w warszawskim Torwarze.

fot. Bartosz Kuśmierski Photography

Z trasą “The Best Of Bajm 45 Tour” zespół odwiedzi 9 polskich miast. Poza Warszawą, w której grupa rozpocznie jubileuszowe tournee, Bajm zagra także w Łodzi, Poznaniu i Katowicach. Te występy zaplanowano kolejno na 2, 9 i 16 marca. Następny na liście jest Wrocław. W tamtejszej Hali Stulecia grupa pojawi się 13 kwietnia. Na 18 i 19 maja zaplanowano występy w Zielonej Górze i Bydgoszczy. Beata Kozidrak z zespołem pojawi się także 14 września w Szczecinie i 27 października w Krakowie. Nie są to wszystkie koncerty, bo zespół wciąż planuje kolejne występy.

Tym samym pod dużym znakiem zapytania stoi solowa trasa koncertowa Beaty Kozidrak, którą artystka zapowiada wiosną tego roku przy okazji premiery jej nowego albumu “4B”. 

Obecnie Bajm tworzą Beata Kozidrak, gitarzyści Adam Drath i Piotr Bielecki, Artur Daniewski (bas), Krzysztof Nieścior (perkusja) oraz Maria Dobrzańska (chórki). Ostatnia premierowa płyta zespołu (“Blondynka”) ukazała się w 2012 roku.

 

“Nikt nam nie zabroni kochać i szukać szczęścia w życiu osobistym” – Beata Kozidrak [WYWIAD]

Trasa koncertowa zespołu BAJM [FOTORELACJA]

 

Leave a Reply