Filip Robak z motywującym utworem “Szczyt”!

“Szczyt” to nowy utwór młodego wokalisty – Filipa Robaka. Piosenka powstała we współpracy z duetem Lenda/Kozub.

Szczyt” to utwór, który ma być przesłaniem dla młodych osób, motywacją. Każdy z nas ma jakiś cel, dla jednych ważna jest kariera muzyczna, dla innych sukcesy w szkole czy osiągnięcia sportowe. Tym utworem Filip chciałby przekazać, żeby się nie poddawać i brnąć do celu, bo nieważne jaki cel mamy każdy może ten cel spełnić.  Nie warto się załamywać w trudnych sytuacjach, porażka bardzo często jest początkiem czegoś nowego i to od nas zależy, czy to będzie coś dobrego, wyjdziemy z niej silniejsi i pójdziemy dalej.

“W moim utworze śpiewam o tym, że wiele razy coś mi nie wyszło, miałem przerwę w jakiś zajęciach, musiałem zrobić krok wstecz, ale potem wróciłem do realizacji celu jeszcze z większą siłą.

fot. materiały prasowe

W utworze pojawia się takie zdanie – „Sam już nie wiem skąd i po kim mam tę siłę”. Każdy z nas ma w sobie siłę, wewnętrzną energię, którą, jeśli tylko będziemy chcieli, znajdziemy w sobie i pójdziemy dalej, mimo przeszkód, trudnego otoczenia i innych okoliczności.

Mam nadzieję, że piosenka “Szczyt” będzie Wam towarzyszyć w momentach zwątpienia i będzie wspierać Was w realizacji swoich marzeń i pasji.” – jak informuje Filip

*****

Filip Robak to wokalista, finalista “Szansy na sukces Eurowizja Junior 2023” i uczestnik VI edycji “The Voice Kids”. Filip uczy się śpiewu od szóstego roku życia, w tym roku skończy 12 lat. Odnajduje się w różnych gatunkach muzycznych i utworach. Uwielbia improwizować przy akompaniamencie. Śpiewu uczy się pod kierunkiem Adrianny Noszczyk, a także muzykuje z Panem Dariuszem Szwedą w Młodzieżowym Ośrodku Pracy Twórczej w Dąbrowie Górniczej.

Poza śpiewem, w wolnym czasie rysuje, tworzy stylizacje modowe i tańczy. Jest uczniem szkoły muzycznej im. M. Karłowicza w Katowicach w klasie fortepianiu.

Mimo młodego wieku, ma na swoim koncie wiele sukcesów na ogólnopolskich konkursach wokalnych i występów na dużych scenach.

Singiel “Szczyt” dostępny jest w serwisach cyfrowych: https://adm.ffm.to/Szczyt

 

Leave a Reply